Strona Samorządu Uczniowskiego przy SP nr 1 w Żninie


Idź do treści

Menu główne:


I Dzień Wiosny

Aktualności > 2016/2017

I Dzień Wiosny to jak zwykle okazja do róznego rodzaju zabaw i wygłupów. W tym roku nie mogło być inaczej. Na poczatku tego miesiąca na spotkaniu Zarządu Samorządu Uczniowskiego z Trójkami Klasowymi przedstawiony został plan imprez na I Dzień Wiosny. W tymże dniu dla poszczególnych klas wybrano gatunki muzyczne, w których uczniowie mają być wystylizowaniu. I tak klasy 4wylosowały hip hop, klasy 5 country, klasy 6 disko/ techno, klasa II gim - reggae, klasa III A - punk i III B metal. W dniu dzisiejszym można było zauważyć uczniów, którzy skorzystali z okazji i przyszli do szkoły w wyszukanych stylizacjach.

Kolejnymi punktami w programie były imprezy dla uczniów. Uczniowie klas 4-5 wzięli udział w Mini Playback Show. Okazało się, że mamy bardzo uzdolnionych uczniów i naszym oczom ukazały się przyszłe gwiazdy wielkiej estrady!
Ponieważ był to konkurs więc jury musiało wybrać tych najlepszych. Najlepszymi wykonawcami i gwiazdami naszej małej estrady okazali się uczniowie klasy 5 A ! Gratulujemy. Następnie na miejscu II uplasowały się dziewczyny z klasy 4 B a na III dziewczyny z 4 A - gratulacje.

Klasy 6 oraz gimnazjum wybierały tegorocznych Miss i Mistera Szkoły. Do boju stanęły pary z każdej klasy, które starały się zdobyć ten jakże zaszczytny tytuł. Po wielu konkurencjach i zmaganiach jury wybrało kolejno:
II vice miss - Samanta Kulik z III B gim
I vice miss - Aleksandra Rutkowska z II a gim
Miss Szkoły - Martyna Kwiatkowska z III a gim

II vice mister - Wojciech Smaga z VI a
I vice mister - Michal Bergmann z III b gim
Mister Szkoły - Maksymilian Kwasek z II a gim

Zwyciężcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom zabaw dziękujemy. Tutaj mozna obejrzeć zdjęcia z imprez.

Imprezy na I Dzien Wiosny przygotował i poprowadził Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas III a gim:Patrycja, Kasia, Zuzia, Marcelina, Monika, Kornelia i Kacper - którym bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie

Pozdrawiam
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Dawid Bogucki


Powrót do treści | Wróć do menu głównego