Strona Samorządu Uczniowskiego przy SP nr 1 w Żninie


Idź do treści

Menu główne:


Karnawał 2018

Aktualności > 2017/2018

Zabawa karnawałowa 
 

Ponieważ karnawał zbliża się ku końcowi, odbyła się w naszej szkole zorganizowana przez Samorząd Uczniowski zabawa karnawałowa. A ponieważ tego samego dnia w szkole działała poczta walentynkowa, odbyły się szkolne śluby:) Nasze sympatyczne pary odważnie stanęły przed społecznością uczniowską i na dowód swojej sympatii złożyły walentynkowe przyrzeczenie. A stroje panny młodej naszych uczennic Julii Gólcz oraz Julity Strzębały zachwyciły wszystkich zgromadzonych. 
Potem była zabawa... Były śpiewy, wspólny pociąg, "gorące krzesła". Zabawa w tańcu na gazecie okazała się nadzwyczaj emocjonująca i widać było wielkie zaangażowanie się par w konkurencję. O ile starsi uczniowie dawali sobie spokojnie radę, tak nasi czwartoklasiści wykazali się niesamowitą pomysłowością, determinacją i wytrzymałością - co widać na zdjęciach. 
 
Zabawa trwała 3 godziny i mamy nadzieję, że wszystkim się podobała.  
Samorząd Uczniowski pragnie podziękować nauczycielom opiekunom tej zabawy oraz panu Tomaszowi Kończal, który użyczył nam sprzętu nagłaśniającego oraz oświetlenia, które bardzo wzbogaciło naszą zabawę karnawałową. 

 
Dziękujemy 
Samorząd Uczniowski 


Powrót do treści | Wróć do menu głównego